Smart Tv Modelleri İçin Mevcut Uygulamalar Ve Fiyatları

Smart tv lerde harici cihaza gerek kalmadan iptv kullanabilmenizi sağlayan başlıca uygulamalar.

 

Smart İptv Uygulaması :  Samsung Smart, Lg Smart Ve Bazı Android Smart tv lerde mevcuttur. 2015 ve daha eski üretimli cihazlarda tavsiye edilmez. (ram işlemci yetersiz kalacağı için) Bu uygulama mevcut tv için ömürlük 5,69 euro'dur. Tv marketinizde mevcut değil ise başka uygulamaya yönelmelisiniz. İptv bilgilerinizin tarafımızdan yüklenmesi için bize uygulama ekranında yazan mac adresini iletmeniz yeterlidir.

 

Set İptv Uygulaması :  Samsung Smart Ve Lg Smart tv lerde mevcuttur.  Bu uygulama mevcut tv için ömürlük 15 euro'dur. İptv bilgilerinizin tarafımızdan yüklenmesi için bize uygulama ekranında yazan mac adresini iletmeniz yeterlidir.

 

Duplex İptv :  Samsung Smart, Lg Smart Ve Android Smart  tv lerde mevcuttur. Smart tv ler için en gelişmiş uygulamadır ve tarafımızdan tavsiye edilmektedir. Bu uygulamanın 6 aylık 0,99 dolar, 12 aylık 1,99 dolar ücreti bulunmaktadır. Bu uygulama 2015 ve öncesi üretimli cihazlarda bulunmaz. Eğer tv marketinde yok ise market ülkenizi abd yaparak indirebilirsiniz. İptv bilgilerinizin tarafımızdan yüklenmesi için bize device key ve id yi iletmeniz yeterlidir.

 

SSiptv : Samsung Smart, Lg Smart, Vestel Smart Ve bir çok farklı markada smart tv de yer alan bir uygulamadır. Bu uygulama tarafımızdan tavsiye edilmez ve yükleme işlemi yapılmaz.  Yükleme işlemi ve uygulama performansı tamamen müşteri sorumluluğundadır. Ayrıca otomatik içerik güncelleme özelliği bulunmamaktadır. m3u veya m3u_plus dosyanız ile uygulamanın kendi sitesinden yükleme yapabilirsiniz.

 

İptv Extreme Pro :  Sadece Android Smart tv lerde bulunmaktadır. Xtream Api olarak menü üzerinden yüklemesi kumanda ile yapılabilmektedir. Ücretsiz reklamlı sürümü veya ücretli sürümü de mevcuttur.

 

 

Makale Detayları

Makale Kodu :
35
Görüntüleme :
45
Oylama (Oylar):
(0)

Benzer Makaleler